Pomeranian Ankara Çiftliği kurulduğumuz ilk günden bu güne kadar Irkın gelişmesi ve Dünyaca ünlü pom çiftliklerinin arasında yer almak, Ülkemizi en iyi şekilde tanıtmak için büyük özen göstermekteyiz. 

Türkiye’de ilkleri başlatmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Boo Pomeranian ailesi olarak bizler sıradan bir köpek çiftliği olmamak için elimizden geleni yaparak yerlerimizi uluslararası standartlarının da  üstünde bir yere taşımak için büyük çaba sarf etmekteyiz. Türkiye’nin en iyi Boo Pomeranian Ankara Çiftliği olan üretim merkezimiz aynı zamdan ücretsiz pomeranian danışmanlığı veren tek kurumdur.

Sağlık garantisi ve Irk garantisini de Türkiye’de yine ilk biz başlatarak, böylelikle diğer üretim yapan rakiplerimizinde bu garantiyi vermesinde önemli bir rol aldık. Üretim yerrimizde faaliyete başlamadan önce bullduuğumuz sloganımız olan, Mutlu Pomeranian, Mutlu Aile… aslında şirket misyon ve misyonumuzu belirten adeta bir icon haline geldi. Çünkü mutlu yetişen pomlarımız yeni sahipleri ile de mutluluğu kolay yakalamaktadır.

Anaç dişi pomlarımız biyolojik saatleri lisanslı veteriner hekimlerimiz tarafından kontrol edilerek bir kereden fazla çiftleştirilmemektedir. 

Pomlarımız en kaliteli kuru mama ile beslenmekte, yeni doğan yavrularımıza ek takviye yapılarak neredeyse gözümüzden sakınarak bu günlere gelmişlerdir desek yanlış olmaz.

Her ne işi yapıyor olursanız olun, işinize sevginizi katmadığınız da hep bir tarafınız eksik kalacaktır. İşte bu yüzden biz işimizi severek yaparak eksiklerimizi de sayenizde kapatıyoruz.

Pom yavrularımız, parazit tedavileri ve ilk aşılamaları tamamlandıktan sonra, 1 haftalık karantina sürecine girdikten sonra müşterilerimize sunulmaktadır.

Ayrıca Boo Pomeranian Ankara Çiftliği satış sonrası bakım, beslenme ve sağlık konusunda da 7/24 destek vermektedir. Türkiye’nin her iline gönderim sağlanmaktadır.